Start to Go Golf, meld je aan

Tijdens de Start to Go dagen kan de jeugd deelnemen aan drie gratis lessen op:  24 september, 1 en 8 oktober van 15.00 tot 16.00 uur. Wel even aanmelden via de website: www.actiefborgerodoorn.nl

 

Ook voor kinderen en kleinkinderen van onze leden een kans om eens te komen oefenen. Zegt het voort!!

 

Terugblik Olympisch Exloo en bezoek schoolklassen

Op 18 september presenteerden alle sportverenigingen van Exloo zich op het centrumplein. Kinderen konden met een stempelkaart de gedane activiteit laten ‘afstempelen’. Ook de jeugdcommissie van onze club ging aan de slag  met de jeugd, de kinderen zetten hun eerste stappen op de puttinggreen en gingen lekker los in de slagkooi.

 

Daarvoor heeft Golfpark Exloo op 3 vrijdagen in september in totaal 92 kinderen van groep 7 en 8 van omliggende basisscholen ontvangen. De kinderen oefenden met afslaan en putten. Bij het tweede bezoek gingen ze de baan in om te ervaren hoe het ‘in het echt’ ging. Zonder onze geweldige vrijwilligers hadden we dit niet kunnen realiseren. Dank!!

 

De jeugdcommissie

 

Terug naar nieuwsoverzicht